Завітали до благодійної організації «Червоного Хреста»

 Завітали до благодійної організації «Червоного Хреста»

15 лютого 2024 року міський голова Олег Демченко разом із заступником міського голови Володимиром Рябченко завітав до благодійної організації «Червоного Хреста», яка працює за адресою вул. Шевченка, 2. Останнім часом, сфери діяльності організації значно розширились. 
В ході візиту, керівниця «Червоного Хреста» у Первомайську Яна Кулєшова ознайомила очільника громади з напрямками роботи волонтерів, а також пояснила, яку допомогу і яким верствам населення вони надають. 
Так, завдяки плідній співпраці та реалізації українсько-данського проекту, на базі районної організації Товариства Червоного Хреста діє молодіжний хаб. Як пояснила Яна Кулєшова, в основі ідеї створення такого простору — допомогти молоді організовувати власні ініціативи й проекти та відточувати демократичні і культурні навички. Мотивувати молодь брати активну участь в ухваленні рішень і в житті своєї спільноти. Це інклюзивний центр для молодіжної активності та демократії у Первомайську. На базі хабу проходять зустрічі з фасилітаторами, які допомагають зрозуміти важливі теми. Такі як: не агресувати, або як вберегтися від стрессу та багато ін.
Також, Олег Демченко ознайомився з роботою соціальної пральні, що розпочала свою роботу з шостого лютого 2024 року на базі Первомайської районної організації Червоного Хреста в приміщенні аптеки №65. ЇЇ облаштували за гроші міжнародної програми #BraVo та за підтримки Данського Червоного Хреста. Про що і повідомила начальниця районної організації Яна Кулєшова міському голові.
В соціальній пральні є все необхідне: пральні машини-автомати, сушильні машини, праски, прасувальні дошки, пральні засоби, мішки для прання білизни та кошики для білизни. Тому тут можна, не тільки випрати речі, а й висушити і попрасувати їх. 
Окрім молодіжного хабу та соціальної пральні, Первомайська районна організація Червоного Хреста продовжує надавати гуманітарну допомогу людям переселенцям та людям, що залишились у складних життєвих обставинах. Для усіх, хто потребує тут працює соціальний гардероб і пункт прокату реабілітаційного обладнання.
Під час розмови з міським головою Олегом Демченко, очільниця місцевої організації Яна Кулєшова розповіла про перспективи на розширення діяльності Червоного Хреста, а також ознайомила його з пілотними проектами, що планують в майбутньому реалізовувати волонтери у Первомайську. Крім цього, обговорили шляхи співпраці, подальшої роботи в сфері надання всебічної благодійної допомоги населенню Первомайської громади та підтримці мешканців, що найбільше цього потребують.