7 лютого 2023 року міський голова Олег Демченко провів апаратну нараду з питань забезпечення життєдіяльності громади

7 лютого 2023 року міський голова Олег Демченко провів апаратну нараду з питань забезпечення життєдіяльності громади

7 лютого 2023 року міський голова Олег Демченко провів апаратну нараду з питань забезпечення життєдіяльності громади.

Традиційно Олег Михайлович прозвітував про свою роботу за січень 2023 року та зупинився на наступних основних акцентах.

На території громади продовжується робота з посилення обороноздатності території та підтримки військових, для їх боєздатності та ефективного виконання завдань щодо захисту державного суверенітету та незалежності України.

Виконавчий комітет Первомайської міської ради продовжує проводити активну роботу з отримання та видачі гуманітарної допомоги, з метою підтримки вимушено переміщених осіб та мешканців Первомайської територіальної громади, яких в громаді близько 7 тисяч.

Проводиться активна робота із благодійними фондами, волонтерами та меценатами, з метою надання допомоги в першу чергу переселенцям та соціально незахищеним жителям громади. Відкрито додаткові пункти видачі гуманітарної допомоги для зручності людей. Велика увага приділена пунктам Незламності, які забезпечені усім необхідним для безпеки та комфорту людей під час блекаутів. За ініціативи голови відновлено особисті виїзні прийоми громадян по старостинських округах. Останні відвідування старостинських округів в селі Кінецьпіль та селищі Підгородня показали проблеми вдів та сімей, в яких чоловіки знаходяться на передовій. Міський голова вирішує питання забезпечення таких сімей паливом (дровами) для опалення домогосподарств. Робота міського голови має соціальну направленість та відкритість для мешканців міської громади, тому заклади соціального захисту перебувають на особистому контролі голови, інспектуються щотижня. Для цих закладів першочергово виділяються кошти на ремонтні роботи, облаштування альтернативних видів опалення, забезпеченням необхідним обладнанням та продуктами харчування. Очільник громади приділяє особливу увагу дітям, яких не оминає увагою ні в будні, ні у свята. Наші діти забезпечені в закладах освіти не тільки спорудами для захисту під час тривог, а проводять повноцінне дитинство на спортивних майданчиках, на кубки міського голови та за його участю. Діти переселенців теж мають об лаштовані ігрові та спортивні кімнати для відпочинку, в місцях проживання на території громади.Олег Михайлович переконаний, що здоровий спосіб життя дітей це запорука успішного суспільства та громади зокрема.

Не менш важливими та пріоритетним питаннями на контролі міського голови стоять питання охорони здоров’я. Ці заклади наразі укомплектовані дорого вартісним обладнанням європейського зразка для обстеження та лікування людей громади, проведені заходи теплосанації приміщень лікарень та закладів соціального захисту населення, наразі температурний режим у цих закладах від +22 до +24. Міська громада забезпечує комфортні умови для лікування та й проживання людей. Питання благоустрою щоденно заслуховуються на нарадах, проводиться аналіз звернень мешканців та надаються конкретні постановчі завдання із чіткими дедлайнами їх виконання. Питання якісного водопостачання, надання комунальних послуг, впорядкування сміттєзвалищ, облаштування доріг та зупинок громадського транспорту є важливими та першочерговими на порядку денному життєдіяльності громади. Детальні звіти міського голови щомісяця висвітлюються на всіх інтернет-ресурсах міської громади для публічного ознайомлення, з метою забезпечення конституційних прав громадян.

Присутні заслухали питання про виконання бюджету громади за січень 2023 року. Надходження від податків та зборів становить понад 55 млн грн, що дасть змогу вирішувати соціально важливі питання розвитку громади.

Учасники наради заслухали блок питань з медицини. Всі заклади охорони здоров’я працюють в штатному режимі. В КП «ПЦМСД» отримали медичну допомогу 15 948 пацієнтів, а 127 – отримали курс відновного лікування через відділення реабілітації, 1552 особи з-поміж переселенців знаходяться під наглядом сімейного лікаря. Зросла захворюваність на гострі респіраторні інфекції та на COVID-19. Проте громада має вакцину проти COVID-19. В стаціонарному відділенні КНП «ПЦРЛ» за весь період пандемії проліковано майже 5 тисяч хворих. Ця лікарня забезпечена всіма медичними засобами, має цілодобове безперебійне водопостачання та запаси пального на випадок надзвичайних ситуацій. КНП «ПЦМБЛ» в умовах стаціонару пролікувала понад 200 пацієнтів та здійснила майже 2 тис. прийомів амбулаторних хворих. Протягом січня прийнято 16 пологів, в яких народилося 17 дітей. Розроблено проєкт на ремонт даху поліклініки та проводяться тендерні процедури.

На нараді були підняті й інші питання, відповідно до яких головою надані постановчі доручення із зазначеними термінами їх виконання.