Заклади охорони здоров’я міської громади отримали  ліки від  Міжнародного медичного корпусу ((International Medical Corps).

Заклади охорони здоров’я міської громади отримали  ліки від   Міжнародного медичного корпусу ((International Medical Corps).

Заклади охорони здоров’я міської громади отримали  ліки від

 Міжнародного медичного корпусу ((International Medical Corps).

 В контексті питань, що були підняті під час  зустрічі з міською владою Первомайської міської територіальної громади, Міжнародний медичний корпус планує поширити на територію міста Первомайська   діяльність усіх своїх програм допомоги. Зокрема:

 -підвищення спроможності закладів охорони здоров’я, а також медичного обладнання, меблів, техніки, тренування медичних працівників;

- покращення доступу до водопостачання, санітарії та гігієни;

- забезпечення харчування  новонароджених немовлят, дітей до 2-х років та інші.

    Нагадаємо, що Міжнародний медичний корпус – це всесвітня некомерційна гуманітарна організація, яка займається порятунком життя та полегшенням страждань. Заснували її у 1984 році лікарі-волонтери та медсестри. Місія корпусу полягає в тому, щоб покращити якість життя за допомогою медичних заходів та пов’язаних з ними заходів, які зміцнюють незабезпечені громади в усьому світі. Організація пропонує медичні послуги та навчання людям, які опинилися у складних обставинах.

    Дякуємо  Міжнародного медичного корпусу за  надання   допомоги та підтримки українців у цей важкий для країни час.

   Цінуємо вашу підтримку, людяність та благодійність.