Закінчилась реалізація проекту Будівництво спортивного стадіону (міні-футбольного поля) зі штучним покриттям

Закінчилась реалізація проекту Будівництво спортивного стадіону (міні-футбольного поля) зі штучним покриттям

Завдяки реформі децентралізації, в рамках програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України» в нашому місті днями закінчилась реалізація проекту «Будівництво спортивного стадіону (міні-футбольного поля) зі штучним покриттям на території дитячо-юнацької спортивної школи по вул.Театральна (Дзержинського), 7». Фінансування проекту здійснене з місцевого та обласного бюджетів.

Відкриття новенького спортивного майданчику відбулось 13 квітня 2019 року. В урочистому заході взяли участь заступник голови Миколаївської облдержадміністрації з питань фінансів, економічного розвитку та децентралізації та соціальних питань О.Кушнір, міський голова Л.Дромашко, секретар міської ради С.Бондарчук, заступник міського голови С.Свідерко, начальник управління освіти міської ради Г.Остапенко, депутати обласної та міської рад, представники міського товариства ветеранів Афганістану, юні футболісти. Після теплих слів привітань право перерізати символічну стрічку було надане Людмилі Дромашко та Олександру Кушніру. На знак відкриття футбольного майданчика перші удари по м’ячам у ворота разом із юним футболістом виконали Олександр Кушнір та Сергій Бондарчук.

Відкриття спортивного майданчику є знаковою подією для нашого міста. Адже молодь Первомайська бере участь у турнірах різних рівнів. Тож сучасний майданчик зі штучним покриттям дозволить дітям ще активніше долучатися до спорту та розвиватися у даному напрямку, допомагатиме юним спортсменам у професійному зростанні. Завдання на сьогодення полягає в ефективному використанні таких майданчиків. Є надія, що відтепер, завдяки спільним зусиллям влади й громади, школярі та молодь міста у вільний час віддаватимуть перевагу заняттям спортом на майданчику, тим самим зміцнюючи своє здоров’я.