Загальнонаціональна хвилина мовчання розпочинається щодня о 9.00 годині ранку

Загальнонаціональна хвилина мовчання розпочинається щодня о 9.00 годині ранку

1 квітня 2022 року міський голова Олег Демченко, а також працівники апарату виконавчого комітету Первомайської міської ради долучились до загальнонаціональної хвилини мовчання у знак шани загиблих у війні Росії проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання розпочинається щодня о 9.00 годині ранку.

Після чого, міський голова нагадав усім присутнім про необхідність реагування на сигнал «Повітряної тривоги». До цього потрібно відноситись з усією відповідальністю і у разі тривожного сигналу обов’язково потрібно йти в укриття.

Також очільник громади звернув увагу присутніх на те, що не усі мешканці дотримуються комендантської години. Особливо це стосується підприємців, що здійснюють свою діяльність на центральному ринку. Підприємці з центрального ринку мають подбати не лише про свою безпеку, а й про людей, що на них працюють. Олег Демченко зазначив, що центральний ринок починає працювати у Первомайську о 6.30 годині ранку. І до цього графіку потрібно тимчасово призвичаїтись усім мешканцям громади.

Крім того, Олег Демченко зазначив, що в громаді продовжуються роботи по благоустрою території. Аби зробити наше місто охайним та привітним потрібно, аби до прибирання, окрім працівників управління житлово-комунального господарства і управлінь виконавчої влади, приєднувались усі. Це стосується мешканців громади, підприємців, керівників установ, організацій, а також голів ОСББ та квартальних комітетів. Лише усі разом ми зможемо зробити Первомайську громаду привабливим та комфортним місцем для життя.

У Первомайську продовжується робота по забезпеченню усім необхідним військових, вимушених переселенців, малозабезпечених верств населення, а також одинок літніх людей. Вирішуються економічно-соціальні питання мешканців громади.