Всеукраїнська програма ментального здоров'я «Ти як?»

 Всеукраїнська програма ментального здоров'я «Ти як?»

???? Близько 50 000 українців втратили за час повномасштабної війни руки чи ноги. Такі дані наводить видання The Wall Street Journal.

???? До прикладу, серед американських ветеранів під час військових операцій в Афганістані та Іраку зазнали ампутацій кінцівок менш ніж 2000 людей.

???? В Україні людям з ампутованими кінцівками повертають можливості вільно пересуватися та вести повноцінне життя зокрема в Superhumans Center.

????Керівниця центру Ольга Руднєва на цьому тижні стала гостею нового епізоду подкасту «Простими словами» від The Village Україна

????В інтерв’ю ведучим – клінічній психологині Софії Терлез та журналісту і письменнику, амбасадору Всеукраїнської програми ментального здоров’я Марку Лівіну – Ольга розповіла про фантомні болі та протезування, про особисті сенси, рушійну силу, власне становлення й уроки війни.

????Також відповіла на запитання, як поводитися з людьми на протезах і чому ми не маємо відчувати провину за те, що хтось втратив кінцівку.

???? «Ми не є наша зовнішність, ми – наші історії, ми – те, як ми сприймаємо світ. Зовнішність – це те, що люди бачать у нас у перші хвилини зустрічі, а далі все залежить від нас», - вважає Ольга Руднєва.

???? Повний текст нового інтерв'ю тут - https://www.village.com.ua/.../344485-desyatki-tisyach...

???? Розмову можна прослухати на всіх подкаст-платформах:

▫️Apple Podcasts - https://apple.co/492OZWC

▫️Google Podcasts - https://bit.ly/3M9mEDU

▫️SoundCloud - https://bit.ly/3M7QLf5

▫️Spotify - https://spoti.fi/3rZq7OG

▫️YouTube - https://www.youtube.com/watch?v=GXf7FNkuvMA

ℹ️ Спеціальний сезон подкасту «Простими словами» від The Village Україна виходить в межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?» за ініціативою Олена Зеленська. Проєкт реалізовано за підтримки компанії Visa у співпраці з Координаційний центр КМУ / Mental Health UA та ГО «Безбар'єрність».

#тияк