Відбувся майстер-клас для жінок з плетіння гачком

Відбувся майстер-клас для жінок з плетіння гачком

В місті Первомайську триває реалізація проєкту «Допомога жінкам міста Первомайська, які постраждали від домашнього та гендерно зумовленого насильства». Даний проєкт впроваджується за участю громадської організації «Первомайський молодіжний інформаційно – координаційний центр «Ольвія», основного партнеру - Первомайського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та фінансової підтримки Недержавної організації Асоціації міст України.

Нагадаємо, що основною метою проєкту є допомога жінкам, які постраждали від домашнього та гендерно зумовленого насильства. А також надання жінкам знань щодо соціалізації, юридичної грамотності, підняття самооцінки, можливості спробувати себе в іншій сфері діяльності та перспективи відкриття власної справи.

Тож з метою подальшої економічної спроможності жінок, економічної захищеності, набуття та розвитку практичних навичок, для жінок було проведено ряд майстер-класів з випікання різних видів тортів, зокрема бісквіту та чиз кейку, розписного імбирного печива, пошиття еко – сумок, масок та косметичок. Наступний цикл майстер-класів: плетіння гачком, створення мережки, вишивання, скрапбукінг.

Так, сьогодні, 04 листопада 2020 року, в приміщенні дитячо-юнацького центру національного відродження відбувся майстер-клас для жінок з плетіння гачком. Практичне заняття провела керівник гуртка «Павутинка» Олена Пак.

Окрім цього, тривають короткострокові заняття з практичним психологом, юрисконсультом та соціальним працівником, які направлені на виявлення потреб, зняття психоемоційної напруги у жінок, отримання юридичних консультацій та знання основних норм, правил та навичок щодо запобігання та протидії домашньому та гендерно зумовленому насильству.

За більш детальнішою інформацією звертайтесь до голови громадської організації «Первомайський молодіжний інформаційно – координаційний центр «Ольвія» Олени Константинової за тел.. (097) 328 6698, (066) 341 4573 та директора міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Лариси Крижановської за тел.. (05161) 3-33-10.