Відбулося урочисте зібрання громадськості міста із нагоди відзначення 15-річниці незалежності України”.

Відбулося урочисте зібрання громадськості міста із нагоди відзначення 15-річниці незалежності України”.

Під час урочистого зібрання перед присутніми з доповіддю виступила міський голова І.Є. Сичова, яка проінформувала присутніх про здобутки незалежної держави України, області та міста, назвала імена керівників кращих підприємств, установ та організацій міста та поздоровила їх зі святом. Міський голова вручила 4 грамоти Миколаївської обласної ради, 15 грамот та цінні подарунки Первомайського міськвиконкому кращим виробничникам міста.

Делегації учасників зібрання (дві) поклали корзини з квітами до погруддя Т.Г. Шевченка та братської могили воїнів, що загинули під час боїв за визволення міста від фашистських загарбників у 1944 році.

Учасники зібрання також хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих у авіаційній катастрофі, яка сталася поблизу м. Донецька.

На центральній площі міста за затвердженим заздалегідь планом проводилася торгівля сільгосппродукцією сільгоспвиробниками Первомайського району.

25,26,27 серпня у місті , за затвердженим заздалегідь планом, проводилися культурно – розважальні програми, присвячені річниці незалежності.