Відбулося нагородження учасників та переможців міського етапу конкурсу творчості для дітей та молоді з функціональними обмеженнями

Відбулося нагородження учасників та переможців міського етапу конкурсу творчості для дітей та молоді з функціональними обмеженнями

Сьогодні, 18 грудня 2020 року під гаслом «Повір у себе, і в тебе повірять інші!» відбулося нагородження учасників та переможців міського етапу конкурсу творчості для дітей та молоді з функціональними обмеженнями у сесійній залі Первомайської міської ради.

Теплими та щирими словами звернувся до дітей та батьків міський голова Олег Демченко, який відзначив, що в Україні здавна шанують Миколу Чудотворця – захисника, наставника і покровителя дітей та тих, хто найбільше потребує любові та турботи. Олег Михайлович побажав діткам зростати здоровими, добрими і щасливими та вручив переможцям конкурсу грамоти і цінні подарунки: навушники Bluetooth, колонки Bluetooth, USB флеш накопичувачами та набори для творчості. Учасники конкурсу відзначені подяками від міського голови та заохочувальними подарунками.

В заході також взяли участь перший заступник міського голови Дмитро Малішевський, начальник управління соціального захисту населення міської ради Ольга Колесніченко та директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Лариса Крижановська.

Традиційно, захід пройшов за підтримки міської влади, організатором якого виступив Первомайський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Захід «Повір у себе, і в тебе повірять інші» став гарною традицією, яка спонукає талановитих, обдарованих та допитливих дівчаток і хлопчиків проявляти свої неймовірні здібності.

Переможцями цього року стали 11 дітей:

І місце в 1 віковій категорії з 6 до 9 років:

ДМИТРЕНКО ТИМУР , за роботу «Всі ми різні, - всі ми рівні»;

І місце у 2 віковій категорії з 10 до 13 років:

УСПАСЬКИЙ ДЕНИС, за роботи «Тарантул Мілашка», «Серветниця»;

І місце у 3 категорії з 14 до 17 років:

НЕСТЕРЕНКО ІРИНА за роботи «Новорічна прикраса», «Сніговик», «Чарівниця господиня», «Чарівна книжка», «Абетка», «Казка»;

СУХОДОЛЬСЬКА АННА за роботи «Подих століть», «Балерина», «Кіт».

ІІ місце в 1 віковій категорії з 6 до 9 років:

ДУХОВНЯК ЄВГЕНІЙ за роботу «Моя мрія - будинок в селі»;

ІІ місце в 2 віковій категорії з 10 до 13 років:

ГОНОРОВИЧ ДАР'Я за роботи «Весняна фантазія»; «Україночка», «Смачного чаювання», «Веселий сніговичок».

ІІ місце в 3 віковій категорії з 14 до 17 років:

ВОРОНІНА ІРИНА за роботу «Ведмедик панда».

ІІІ місце в 1 віковій категорії з 6 до 9 років:

КАЛІНІН БОГДАН за роботу «Совуня».

ІІІ місце в 2 віковій категорії з 10 до 13 років:

БЕКАРЮК РОСТИСЛАВ з роботою «Ферма».

ІІІ місце в 3 віковій категорії з 14 до 17 років:

КАМІНСЬКА ДАРИНА за роботу «Осінній букет».

ІІІ місце в 3 віковій категорії з 14 до 17 років:

ГЛЕЧКОВСЬКА КАТЕРИНА з роботою «Українська красуня».

Подякою та заохочувальним призом за участь у конкурсі «Повір у себе, і в тебе повірять інші» були відзначені:

ЧЕРКАСОВ ВЛАДИСЛАВ, САРОСІЯН ВЛАДИСЛАВ, МОЗДІР ТИМУР, ПЕТРУСЕНКО МИРОСЛАВА, КОМАРОВ ЯКІВ, ЧІПАК АНДРІЙ, СЕМЕНЕНКО ОЛЬГА, МЕТАКСА ВЛАДИСЛА, СПИНУ ПЕТРО, СОКОЛОВСЬКИЙ БОГДАН, ДАВИДЕНКО ПОЛІНА, ПУСТОВИЙ ВАЛЕНТИН.