Відбулось засідання комітету щодо розгляду конкурсних пропозицій та прийняття рішення про визначення переможця конкурсу з права на організацію паркування транспортних засобів на території Первомайської міської територіальної громади

 Відбулось засідання комітету  щодо розгляду конкурсних пропозицій та прийняття рішення про визначення переможця конкурсу з права на організацію паркування транспортних засобів на території Первомайської міської територіальної громади

20 жовтня 2023 року за головуванням міського голови Олега Демченка, відбулось засідання комітету, щодо розгляду конкурсних пропозицій та прийняття рішення про визначення переможця конкурсу з права на організацію паркування транспортних засобів на території Первомайської міської територіальної громади.

У засіданні також взяли участь перший заступник міського голови Дмитро Малішевський, заступник міського голови Володимир Рябченко, члени комісії, що працюють у профільних управліннях та депутати міської ради.

Зазначимо, що впродовж оголошеного терміну конкурсу, надійшла лише одна заявка на участь з надання права набуття послуг з паркування транспортних засобів від ФОП «Мокряк Олени Миколаївни». Під час засідання було розпаковано конверт з конкурсною пропозицією від заявника та оглянуто увесь перелік документів, які були попередньо надані конкурсантом.

Таким чином, згідно положення, члени комітету провели голосування «за зачиненими дверима» на вибір переможця. Отож, за результатами голосування було обрано ФОП «Мокряк Олену Іванівну», що обслуговуватиме парковочні місця по вулицях: академіка Миколи Володарського, Юрія Гагаріна, Надії, Андрія Юмашева, Базарній та Машинобудівельній.

В ході засідання, члени конкурсного комітету вносили свої пропозиції до врахування в роботі ФОПу-переможцю.

Під час обговорення організаційних питань роботи та обслуговування місць паркування в Первомайській територіальній громаді, міський голова Олег Демченко зауважив, що існує велика проблема на кінцевих зупинках маршруту автобусів. Адже там, водіями автобусів та пасажирами, створюються стихійні сміттєзвалища. На підставі чого, Олег Михайлович порадив перевізникам спільно із КП «Управління пасажирських перевезень», періодично організовувати «суботники», задля приведення цих місць у відповідність, згідно із правилами благоустрою громади.

Адже, завдяки згуртованій роботі усіх громадян, можна отримати чисте та безпечне місто, дійсно громаду, де зручно всім.