Відбулось пленарне засідання 7 чергової сесії Первомайської міської ради VIII скликання

Відбулось пленарне засідання 7 чергової сесії Первомайської міської ради VIII скликання

28 січня 2021 року відбулось пленарне засідання 7 чергової сесії Первомайської міської ради VIII скликання. На порядок денний було винесено 68 питань, які попередньо розглядалися на засіданнях постійних депутатських комісій.

Впродовж пленарного засідання депутатський корпус на чолі із міським головою Олегом Демченко розглянули питання з реорганізації Підгороднянської селищної ради, Чаусянської, Кінецьпільської, Грушівської та Кам’янобалківської сільських рад, затвердили зразки та описи печаток і штампів старостинських округів, які увійшли до Первомайської міської територіальної громади; ряд земельних питань та програм, що стосуються освіти, медичної та інших галузей. Також було затверджено структуру Первомайського центру соціальних служб, Положення про управління соціального захисту населення міської ради та Порядок акредитації засобів масової інформації при міській раді в нових редакціях.

Під час пленарного засідання заступник начальника місцевого районного відділу поліції майор поліції Олександр Нетреба презентував проєкт «Поліцейський офіцер громади», який спрямований на впровадження нового формату роботи дільничних офіцерів поліції. Зазначив, що офіцери поліції будуть більш самостійними у своїй діяльності, виконуватимуть основні завдання поліції у партнерстві з керівництвом територіальної громади. Також планується на чотирьох старостинських округах Первомайської міської територіальної громади облаштування двох поліцейських станцій по одному поліцейському офіцеру громади на кожній.

В ході розгляду питань порядку денного депутати заслухали інформацію представника Руху #SaveФОП (Захисти ФОП). Окрім того, виконуючи доручення виборців, взявши до уваги пропозиції представників бізнесу громади, які були озвучені на зустрічі міського голови Олега Демченко та першого заступника міського голови Дмитра Малішевського з підприємцями міста, робочою групою був розроблений проєкт звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо захисту та збереження діяльності мікробізнесу в Україні. Депутат міської ради Олег Горіцин озвучив присутнім основні його тези і Первомайська міська рада позитивно ухвалила рішення до вищих органів державної влади щодо підтримки підприємців міської територіальної громади.

Підбиваючи підсумки, Олег Михайлович висловив вдячність депутатському корпусу за спільну, плідну, конструктивну та оперативну роботу.

Детальніше з перебігом сесії можна ознайомитись у відповідному розділі на офіційному сайті міської територіальної громади, за посиланнями https://www.youtube.com/watch?v=vWqvgupKAEY та

http://pervomaisk.mk.ua/s/perelik_pitan_protokoli_ta_rishennya_sesiy.