Гаряча лінія: (05161) 7-53-83

Відбулось друге засідання розширеної робочої групи по розробці стратегії розвитку Первомайської територіальної громади до 2027 року

Відбулось друге засідання розширеної робочої групи по розробці стратегії розвитку Первомайської територіальної громади до 2027 року

12 жовтня 2021 року під головуванням міського голови Олега ДЕМЧЕНКА відбулось друге засідання розширеної робочої групи по розробці стратегії розвитку Первомайської територіальної громади до 2027 року. На засіданні були присутні керівництво міста, профільні управління представники підприємств та учбових закладів міста.

Очільник міста наголосив що пріоритетними напрямками є створення робочих місць, розвиток підприємств, галузь туризму та інфраструктури. Впровадження сучасних інструментів менеджменту, що надасть змогу Первомайській територіальній громаді реалізувати наявний потенціал та покращити конкурентоспроможність громади. Це головний документ, який визначатиме, якою ми хочемо бачити нашу об’єднану територіальну громаду, що ми хочемо досягти за ці роки і яким чином ми це будемо робити. Також Олег Михайлович закликав всіх відповідальних осіб активно долучатися та відповідально поставитися до процесу створення Стратегії.

На нараді керівники підприємств та учбових закладів озвучували свої пропозиції та бачення, також звертали увагу на наявні проблеми та можливості їх вирішення, запропоновані кілька перспективних ідей, які винесені на обговорення та більш поглиблене вивчення.

Міський голова наголосив що міська влада відкрита до нових ініціатив та пропозицій, надалі зібрання робочої групи будуть проходити регулярно задля втілення найкращого майбутнього для нашого міста.