Відбулися загальні збори голів квартальних комітетів

Відбулися загальні збори голів квартальних комітетів, на яких були розглянуті наступні питання порядку денного:

- про прийняття рішення міської ради від 28.07.2006 року № 18 „Про затвердження Типового положення про органи самоорганізації населення м. Первомайська”. Доповідач: секретар міської ради І.А.Мезенцева.

- про санітарний стан міста. Доповідач: начальник управління ЖКГ міської ради О.П.Маношин. Співдоповідач: заступник державного санітарного лікаря м. Первомайська та Первомайського району.

- про стан заключення договорів квартальними комітетами міста на вивезення сміття з КП „Комунсервіс”. Доповідач: начальник КП „Комунсервіс” Калужинський О.Ф.

- про взаємодію дільничних інспекторів міліції з квартальними комітетами по санітарному очищенню міста. Доповідач: заступник начальника дільничних інспекторів міліції Куц Р.М.

- про проведення конкурсу „Чисте місто” в м. Первомайську. Доповідач: секретар міської ради Мезенцева І.А.

- про відзначення 330 - річниці міста. Доповідач: начальник управління культури Олішевська Н.В.

Окрім зазначених осіб виступила заступник начальника державної податкової інспекції Андрієвська Н.Д.

Після ознайомлення голів квартальних комітетів з „Положенням про органи самоорганізації населення м. Первомайська” Маношин О.П. доповів про санітарний стан міста та акцентував свою увагу на низьких показниках заключення договорів квартальними комітетами міста з підприємствами по вивезенню сміття. В свою чергу голови квартальних комітетів задали ряд питань та надали пропозиції. Зокрема йшлося про ремонт доріг, очистку колодязів, добудову існуючих в місті недобудованих вулиць та будівель. Було вирішено докласти усіх зусиль, щоб навести належний санітарний стан в місті до Дня Державного прапора, Дня незалежності України та 330 – річниці з Дня заснування міста.