Відбулися урочисті заходи з нагоди святкування в місті Дня фізичної культури і спорту

Відбулися урочисті заходи з нагоди святкування в місті Дня фізичної культури і спорту

12 вересня 2020 року відбулися урочисті заходи з нагоди святкування в місті Дня фізичної культури і спорту, який традиційно відзначається в Україні у другу суботу вересня.

Спортивне свято розпочалося на стадіоні управління освіти міської ради ім. Л.Г. Кривицького. Юних спортсменів та ветеранів спорту, тренерів, вчителів фізичного культури навчальних закладів міста та всіх тих чиє життя тісно пов’язане з фізичною культурою і спортом привітали міський голова Людмила Дромашко, директор дитячо-юнацької спортивної школи управління освіти міської ради Станіслав Паламарчук, консультант комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Первомайської міської ради Миколаївської області» Світлана Слободенюк.

На змаганнях різних рівнів спортсмени міста, традиційно, показують хороші результати. Їх перемоги - це важка праця кожного над собою, наполегливість і труд їх спортивних наставників. Тож кращих представників спортивної галузі відзначили Грамотами та кубками. Грошові нагороди та квіти отримали вихованці спортивних шкіл, які мають високі досягнення у спорті.

В організації свята, також, взяли участь працівники міського центру культури і дозвілля ім. Є. Зарницької та музичної школи № 2 управління культури, національностей, релігії, молоді та спорту виконавчого комітету міської ради, які подарували спортсменам музичні вітання.

Формування та популяризація здорового способу життя є важливим напрямком молодіжної та соціальної політики як на державному, так і на міському рівнях. Хоча спортсменами стають далеко не всі, більшість не забуває про фізичний гарт і в дорослому житті. Щиро сподіваємося, що цьому будуть сприяти відкриті в місті скейт майданчики та спортивні майданчики зі штучним покриттям для занять міні-футболом.