Відбулася серпнева конференція педагогічних працівників міста

Відбулася серпнева конференція педагогічних працівників міста

28 серпня 2020 року на базі Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 відбулася серпнева конференція педагогічних працівників міста «Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти м.Первомайська у 2019/2020 навчальному році та завдання на 2020/2021навчальний рік». Мета заходу – аналіз досягнень усіх навчальних підструктур, ефективності реалізації державних стандартів, навчальних програм та визначення нових пріоритетів розвитку освіти Первомайська в умовах Нової української школи.

Привітати педагогів прийшли міський голова Людмила Дромашко, заступник міського голови, начальник управління соціального захисту населення міської ради Ольга Колесніченко, голова міської організації профспілки працівників освіти Ірина Сисоєва, заступник начальника Первомайського відділу поліції Володимир Затворніцький, старший інспектор ювенальної превенції Первомайського відділу поліції майор поліції Сергій Миндьо.

Серпнева педагогічна конференція передбачала 2 частини. У першій – за сприяння управління освіти та міської організації профспілки працівників освіти відбулося нагородження освітян, чию працю за підсумками 2019/2020 навчального року визнано найбільш результативною. Так, Грамоту департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації отримали 22 особи. Подякою Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти відзначено чотирьох педагогів.

За традицією, під час урочистостей було нагороджено заклади освіти міста за результатами конкурсу-огляду готовності закладів до нового навчального року, конкурсу «Найошатніше подвір'я», а також за підсумками рейтингової оцінки.

Художнім обрамленням заходу стали пісні «Все буде добре» та «Україна – це ти» у виконанні талановитого педагога Катерини Пасічник.

Під час другої, пленарної частини конференції, було переглянуто медіатекст, в якому висвітлювалися досягнення галузі за минулий навчальний рік. Начальник управління освіти Галина Остапенко виголосила основну доповідь, у якій розкрила існуючі в освітній галузі проблеми й зорієнтувала керівників закладів освіти та педагогів на ефективну реалізацію завдань Нової української школи щодо створення нового освітнього середовища та підвищення якості освітніх послуг.

За підсумками конференції було прийнято відповідну резолюцію.

Освітянський захід отримав схвальні відгуки від його учасників за сучасний підхід до викладу інформаційно-аналітичних матеріалів про діяльність галузі та оновлений підхід до структури конференції.