Відбулася десята сесія міської ради 5 скликання.

Відбулася десята сесія міської ради 5 скликання. До порядку денного, зокрема, увійшли такі питання:

1. Про внесення змін до бюджету м. Первомайська на 2006 рік. Доповідач: В’язова Валентина Василівна- заступник начальника фінансового управління міської ради.

2. Про затвердження Правил торгівлі на ринках м. Первомайська. Доповідач: Малішевський Дмитро Петрович- заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради по промисловості, зв’язку та розвитку підприємницької діяльності, начальник управління економіки.

3. Про хід підготовки підприємств комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2006-2007 р.р. Доповідач: Маношин Олександр Петрович- начальник управління житлово-комунального господарства міської ради.

4. Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Первомайська інженерних мереж теплопостачання військового містечка №22 квартирно-експлуатаційного відділу м. Миколаєва. Доповідач: Маношин Олександр Петрович- начальник управління житлово-комунального господарства міської ради.

5. Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення. Доповідач: Шарандак Валерій Миколайович – заступник начальника управління земельних ресурсів, начальник відділу земельних відносин, землеустрою, охорони земель та юридичного забезпечення.

6. Про затвердження Положення про порядок набуття на конкурентних засадах права на оренду земельних ділянок у м. Первомайську. Доповідач: Шарандак Валерій Миколайович – заступник начальника управління земельних ресурсів, начальник відділу земельних відносин, землеустрою, охорони земель та юридичного забезпечення.

7. Про затвердження міської Програми забезпечення молодих сімей та одиноких молодих громадян житлом на період з 2006-2012 роки. Доповідач: Латишева Вікторія Валентинівна- начальник відділу у справах молоді та спорту апарату міської ради та її виконавчого комітету.

8. Про затвердження Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин м. Первомайська». Доповідач: Мезенцева Ірина Андріївна- секретар міської ради. Були розглянуті і інші питання порядку денного. З усіх питань, що розглядалися, прийнято відповідні рішення.