відбулась інформаційно-просвітницька зустріч, за пропозицією від програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру

відбулась інформаційно-просвітницька зустріч, за пропозицією від програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру

23 жовтня 2023 року, відбулась інформаційно-просвітницька зустріч, за пропозицією від програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру, щодо організації та надання якісних і доступних послуг для всіх категорій жінок та чоловіків.
Так, до виконавчого комітету Первомайської міської ради завітав Олександр Антонюк, що представив проєкт ПРООН «Школа соціальних доріг». Як зазначив спеціаліст, дана програма присвячена покращенню якості роботи в органах місцевого самоврядування і спрямована на соціальний захист та близькі до нього форми діяльності. А основною метою є – покращення надання соціальних послуг громаді. Також зазначив, що цей проект реалізується Регіональним центром підвищення кваліфікації Київської області, за сприяння Програми розвитку ООН(ПРООН) в Україні, в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Уряду Швеції. 
Зазначимо, що у даному проекті беруть участь фахівці із різних областей, а саме: із Харківської, Сумської, Чернігівської,Запорізької та Миколаївської. У процесі навчання будуть вирішуватись різноманітні кейси та інші нагальні питання. А найголовнішою перевагою є те, що можна буде також поспілкуватись із колегами з інших областей, та перейняти їх досвід роботи. Ще, в ході інформаційно-просвітницької зустрічі, представники соціальної сфери у громаді, дізнались про кроки участі у школі, які тренінги наразі наявні, а також активно заповнювали анкети та записувались на семінари, що відповідають їх цільовій сфері діяльності.