Відбулась чергова селекторна робоча нарада

Відбулась чергова селекторна робоча нарада

14 вересня 2023 року відбулась чергова селекторна робоча нарада, щодо реалізації опалювального сезону в умовах воєнного стану на території Первомайської міської територіальної громади. Питання підготовки, організації та перебігу опалювального сезону обговорювали міський голова Олег Демченко, заступники Дмитро Малішевський і Володимир Рябченко, начальник управління ЖКГ Олександр Лисий, юристи та працівники профільних управлінь Первомайської міської ради, а також радник Миколаївської ОВА з питань енергоефективності Дмитро Колосовський та представники ТОВ «Комунсервіс тепло».

На початку присутні ознайомились з перебігом процесу викупу технічного оснащення ТОВ «Комунсервіс тепло». А саме обладнання паливно-енергетичних комплексів, що обслуговують освітні та бюджетні заклади Первомайської громади. Наразі здійснюються відповідні роботи з проведенням оцінки майна, їх комплектації та складання документації і договорів.

Нагадаємо, що минулі роки кошти за надання послуги теплопостачання сплачувались ТОВ «Комунсервіс тепло». А тому придбання обладнання компанії, яке розташоване в комунальних, освітніх та медичних закладах громади, дасть можливість забезпечити їх додатковим видом альтернативного опалення. А також  зменшить навантаження на бюджет в оплаті комунальних послуг.  

 Також на території Первомайської громади реалізовується проект по переходу установ бюджетної сфери на ще один вид альтернативного опалення - твердопаливні котли. Так, за сприяння Міжнародної організації міграції в освітніх закладах встановлено 17 модульних котелень на твердому паливі. Триває процес їх підключення та введення в експлуатацію. Вивчається питання необхідної кількості додаткових котелень такого типу, аби охопити заклади критичної інфраструктури.

Загалом, для того, щоб вчасно та без збоїв розпочати постачання тепла в заклади і будинки громади, проводяться усі необхідні роботи. Здійснюються поточні ремонти в житловому фонді, комунальних закладах, укладаються відповідні договори, ведуться переговорні процеси, проводяться закупівлі газу та електроенергії. Здійснюється робота по забезпеченню комунальних та освітніх установ громади альтернативними джерелами енергоживлення. Адже питання вчасного початку опалювального сезону і його організації на території громади одне з пріоритетних на сьогодні.