Відбулась акція з висадки молодих дерев

Відбулась акція з висадки молодих дерев

18 листопада 2021 року в міському парку культури та відпочинку «Дружба народів» в рамках проведення робіт з благоустрою та реконструкції відбулась акція з висадки молодих дерев. Цього дня зелені насадження парку оновили міський голова Олег Демченко, перший заступник міського голови Дмитро Малішевський, секретар міської ради Михайло Медведчук, голова Первомайської райдержадміністрації Сергій Саковський. Також прийняти участь у висадці дерев міський голова запросив депутатів міської ради, посадовців місцевого самоврядування, комунальні служби. Усього було висаджено 20 саджанців шаровидного клену зелено- та червонолисного, 50 саджанців декоративних кущів Спірея Вангутта білих та рожевих, 10 саджанців плакучої шовковиці.

Наразі в парку активно продовжуються роботи з облаштування зони відпочинку для людей похилого віку, триває реконструкція пішохідних доріжок. Нагадаємо благоустрій та оновлення міського парку стартували навесні. Тут вже виконано величезний обсяг робіт. Проте міська влада не зупиняється на досягнутому.

Слід зазначити, що саджанці декоративних дерев у кількості 140 штук надані Первомайській громаді в рамках виконання заходів Комплексної програми охорони довкілля Миколаївської області «Охорона та відтворення рослинних ресурсів – озеленення територій області». Решту молодих дерев передано для висадки Первомайській спеціальній загальноосвітній школі-інтернату та КЗ «Первомайський центр соціально-психологічної реабілітації дітей».