В Первомайській міській територіальній громаді продовжують дбати про створення безпечних та комфортних умов для навчання та виховання дітей.

 В Первомайській міській територіальній громаді продовжують дбати про створення безпечних та комфортних умов для навчання та виховання дітей.

В Первомайській міській територіальній громаді продовжують дбати про створення безпечних та комфортних умов для навчання та виховання дітей. Таким чином, в освітніх закладах громади встановлюють альтернативні види опалення, проводять необхідні ремонтні роботи, облаштовують укриття. Там де при будівництві не було враховано створення укриття, міська влада розглядає можливість використання підвальних приміщень будівель, що знаходяться в пішій доступності. Це дасть змогу розпочати очне навчання майже в усіх освітніх і виховних закладах Первомайської громади. Адже однією з умов для відвідування здобувачів освіти навчально-виховних закладів є наявність найпростішого укриття в пішій доступності.

Таким чином, 11 вересня 2023 року міський голова Олег Демченко в черговий раз оглянув хід виконання ремонтних робіт в сховищі, що знаходиться по вулиці 40 років Перемоги. Під час свого візиту та спілкування з підрядниками Олег Демченко дізнався про можливі терміни завершення ремонту та якість використаних матеріалів.

 Ремонтні бригади підрядної фірми проводять монтаж електромережі, системи водопроводу та каналізації, встановлюють штучне освітлення та облаштовують вентиляційні отвори, проводять вирівнювання стін та підлоги, малярні роботи та роботи по штукатурці. Здійснено заміну дверей та проводиться облаштування запасного виходу з підвального приміщення. Миколаївська фірма провела стяжку підлоги механічним методом за допомогою спеціального обладнання, що дозволило пришвидшити виконання запланованих об’ємів робіт в рази.

Зазначимо, що укриття по вулиці 40 років Перемоги одне з найближчих до гімназії №4. А тому, після закінчення ремонтних робіт, створення відповідних умов для тимчасового перебування дітей і педагогів, а також отримання дозволу від Первомайської військової адміністрації і ДСНС, учні гімназії зможуть відвідувати навчальний заклад.

Для влади громади залишається пріоритетним завданням створення безпечних умов для здійснення освітнього процесу в навчальному 2023-2024 році. Для цього вишукуються усі можливі варіанти та докладається максимум зусиль, аби навчальні заклади громади в найкоротший термін перейшли до очного формату роботи з малечею. Від цього залежить їх соціалізація та отримання якісної освіти.