В Первомайській міській раді оперативно реагують на звернення військовослужбовців

В Первомайській міській раді оперативно реагують на звернення військовослужбовців

В Первомайській міській раді оперативно реагують на звернення військовослужбовців. Тож, коли вкотре надійшов запит від Захисників в чергове було сформовано та передано вантаж з найбільш необхідними речами для наших воїнів: ліками, засобами гігієни, продуктами харчування тривалого зберігання, спальниками, карематами, ліхтариками тощо. Також було передано автомобіль, що буде використаний нашими захисниками під час здійснення бойових завдань.
Міський голова Олег Демченко, спільно з заступниками та начальником управління житлово-комунального господарства, особисто допомагали в погрузці найнеобхіднішого для наших захисників. Цього разу вантаж буде доставлено до бійців, що борються за мир і свободу рідної землі на Харківському та Донецькому напрямку.
Олег Демченко під час спілкування з військовими виказав безмежну вдячність кожному за хоробрість, стійкість і незламний бойовий дух. Завдяки їм ми маємо можливість продовжувати жити, тримати міцний тил, і допомагати ЗСУ здобути перемогу над ворогом!
Міська влада висловлює щиру вдячність усім благодійникам, друзям та партнерам, котрі підтримують українців у боротьбі з підступним ворогом. У цей важкий час, коли наші захисники борються за соборність і незалежність України, кожна допомога є надзвичайно важливою.