В Первомайській громаді продовжуються роботи з ямкового ремонту доріг на найбільш пошкоджених ділянках

В Первомайській громаді продовжуються роботи з ямкового ремонту доріг на найбільш пошкоджених ділянках

В Первомайській громаді продовжуються роботи з ямкового ремонту доріг на найбільш пошкоджених ділянках. В першу чергу ремонтні роботи проводяться по вулицях, якими рухається велика кількість транспорту, а також проходить мережа маршрутів громадського транспорту.

Так, 06 листопада 2022 року міський голова Олег Демченко спільно заступником міського голови Володимиром Рябченком оглянув місце проведення ремонтних робіт по вул. Молокова, Юмашева та Гвардійська, а саме ділянку перетину цих вулиць.  Не дивлячись на вихідний день, ремонтники користуючись сприятливими погодними умовами, продовжують виконувати роботи по збереженню дорожнього покриття.

На заздалегідь визначених ділянках працює техніка, працівники намагаються підготувати дорогу до ремонту якнайшвидше. Станом на сьогодні підготовчі роботи знаходяться у фінальній стадії, попереду укладання асфальтового покриття. Під час вирізання аварійних ділянок дороги, шляховики очищають узбіччя і бордюри від бруду та сміття. Таким чином, вдається не лише якісно підготувати дороги до проведення ремонту і облаштування водовідведення, а також розширити дорожнє покриття для маневрування транспорту. Це забезпечить водіям комфортне пересування відремонтованою дорогою.

Для безпечного та швидкого проведення запланованих робіт, вулиці перекривають, аби не створювати аварійні ситуації для учасників дорожнього руху.

Міський голова Олег Демченко у розмові з представниками підрядної фірми в черговий раз наголосив на якості виконання ремонту, терміни передбачені на відновлення дорожнього покриття та відповідальності робітників під час виконання робіт.  Адже саме якість і відповідальність підрядників дає гарантію довгої експлуатації відремонтованої дороги.