В Первомайській громаді продовжуються роботи по встановленню та оновленню конструкцій зупинок громадського транспорту

В Первомайській громаді продовжуються роботи по встановленню та оновленню конструкцій зупинок громадського транспорту

В Первомайській громаді продовжуються роботи по встановленню та оновленню конструкцій зупинок громадського транспорту. Так, нещодавно було проведено монтаж оновлених зупинок по вулиці Маршала Рибалко. Працівники комунального підприємства демонтували старі аварійні конструкції і на їх місці провели монтування нових об’єктів. Встановлено нові сучасні зупинки із зручними лавами, міцним і надійним дахом. Окрім цього, попередньо було проведено прибирання території, очистка від чагарників та сміття.

Зазначимо, що на капітальному ремонті ділянки дороги по вулиці Маршала Рибалко, від залізничного переїзду до Первомайського МКК, роботи по благоустрою території одного із віддалених мікрорайонів міст не завершуються. В подальшому планується встановлення нових конструкцій зупинок громадського транспорту, замість старих і аварійних, на проспекті Праці, нанесення відповідної дорожньої розмітки та вирішення питання з освітленням території.

Як зазначають місцеві мешканці, увага та вирішення проблемних питань мікрорайону з боку місцевої влади викликають повагу. Відтепер можна з комфортом, а головне безпечно, пересуватися відремонтованими дорогами, сховатися від негоди та перепочити, чекаючи на потрібний автобус, на новій сучасній зупинці громадського транспорту.

Роботи по встановленню та оновленню зупинок громадського транспорту будуть продовжуватись по всій території громади. Покращення життя городян через покращення міського середовища – один із пріоритетів організації розвитку громадського простору. Це, в свою чергу, показує, що Первомайськ – це громада, де зручно всім.