В Первомайській громаді продовжують працювати в напрямку створення та облаштування захисних споруд і сховищ для тимчасового перебування здобувачів освіти на період освітнього процесу.

В Первомайській громаді продовжують працювати в напрямку створення та облаштування захисних споруд і сховищ для тимчасового перебування здобувачів освіти на період освітнього процесу.

В Первомайській громаді продовжують працювати в напрямку створення та облаштування захисних споруд і сховищ для тимчасового перебування здобувачів освіти на період освітнього процесу. Адже основною умовою для початку навчання в очному форматі є наявність укриття в освітньому закладі, або ж поблизу нього в безпосередній пішій доступності.

Таким чином, 6 вересня 2023 року міський голова Олег Демченко спільно з заступником Володимиром Рябченко перевірили хід виконання ремонтних робіт в сховищі, що знаходиться по вулиці 40 років Перемоги. Нагадаємо, що укриття по вулиці 40 років Перемоги одне з найближчих до гімназії №4, воно знаходиться в пішій доступності. А тому, після закінчення ремонтних робіт, створення відповідних умов для тимчасового перебування дітей і педагогів, а також отримання дозволу від Первомайської військової адміністрації і ДСНС, учні гімназії №4 зможуть відвідувати навчальний заклад і здобувати якісну освіту в очному форматі.

Під час огляду Олег Демченко поспілкувався з представниками підрядної фірми, дізнався про етапи проведення ремонту, монтаж електромережі, системи водопроводу та каналізації. Наразі в приміщені працює миколаївська фірма, що здійснює стяжку підлоги механічним методом за допомогою спеціального обладнання, що дозволяє пришвидшити виконання запланованих об’ємів робіт в рази. Після чого робітники підрядної фірми продовжать встановлювати штучне освітлення, облаштовувати вентиляційні отвори, проводити вирівнювання стін та підлоги, малярні роботи та роботи по штукатурці. Буде здійснено заміну дверей та облаштування запасного виходу з підвального приміщення.

Очільник громади також нагадав про необхідність облаштування території поблизу укриття, а особливо пішохідної доріжки, що веде до сховища від гімназії №4. Буде здійснено вирівнювання ділянки та ліквідація перешкод для школярів, що заважатимуть їм курсувати до захисної споруди.

Загалом перевірка проведення ремонтних робіт та облаштування усім необхідним захисних споруд, укриттів та безпечних приміщень в навчальних закладах громади продовжиться. Усі етапи знаходяться на особистому контролі міського голови. Адже завдання міської влади докласти максимальних зусиль для створення безпечних та комфортних умов перебування дітей та дорослих в захисних спорудах громади.