В Первомайській громаді продовжили проводити ямкові ремонти міських доріг

В Первомайській громаді продовжили проводити ямкові ремонти міських доріг

В Первомайській громаді, як тільки погода дозволила, продовжили проводити ямкові ремонти міських доріг. Такі роботи направлені передусім на усунення критичної та аварійної ямковості, що утворилася після зими. Також це дозволить зберегти дорожнє покриття вулиць від подальшої руйнації до періоду проведення капітальних ремонтів.

4 травня 2022 року розпочалось фрезерування аварійних ділянок дорожнього покриття по вулиці Південна. Дорога роками не отримувала належного догляду. Було вирішено розпочати саме з неї, адже вона одна з основних, що веде до приймального покою Первомайської центральної районної лікарні. Роботи по підготовці та проведенню ямкового ремонту виконують працівники ФОП «Саакян».

За 2022 рік планують провести ямкові ремонти на близько 5000 м2 дорожнього покриття в громаді. Втім обсяги робіт, які вдасться реалізувати залежатимуть від погодніх умов, безпекової ситуації в країні та спроможності місцевого бюджету забезпечити їх фінансування.

Усі ланки виконавчої влади прикладають максимум зусиль для того, щоб наша громада, незважаючи на особливі умови воєнного часу, з кожним днем ставала охайнішою, впорядкованішою та комфортнішою для проживання.