В місті Первомайську проходили Дні сталої енергії

В місті Первомайську проходили Дні сталої енергії

З 18 по 26 червня 2020 року в місті Первомайську проходили Дні сталої енергії, спрямовані на висвітлення питань ефективного використання енергетичних ресурсів та впровадження енергоефективних заходів, використання альтернативних джерел енергії, охорони навколишнього природного с ередовища та протидії змін клімату.

Цьогоріч, через впровадження карантинних заходів, Дні сталої енергії мали особливий онлайн формат – 18 червня відбувся онлайн фотофлешмоб "Я за екологічно чисту енергію!". Всі бажаючі мали змогу розмістити на сторінці виконавчого комітету Первомайської міської ради у соцмережі Фейсбук авторське фото на екологічну тематику, тематику популяризації використання альтернативних джерел енергії з надписом «Я за екологічно чисту енергію!».

Заохочувальним подарунком для учасників фотофлешмобу стала екскурсія на Первомайську сонячну електростанцію, яка відбулася 26 червня. Найактивніші учасники фотофлешмобу, окрім солодких подарунків та екскурсії, отримали Подяки від Виконавчого комітету міської ради.