В міському Центрі культури та дозвілля ім.Є.Зарницької відбулись урочистості присвячені Дню Збройних Сил України та Міжнародному дню волонтера

В міському Центрі культури та дозвілля ім.Є.Зарницької відбулись урочистості присвячені Дню Збройних Сил України та Міжнародному дню волонтера

04 грудня 2020 року в міському Центрі культури та дозвілля ім.Є.Зарницької відбулись урочистості присвячені Дню Збройних Сил України та Міжнародному дню волонтера.

На початку заходу присутніх зі святами привітав міський голова Олег Демченко. У своєму вітальному слові Олег Михайлович подякував військовослужбовцям та волонтерам за нелегкий труд, побажав здоров’я, твердості духу, холодного розуму і невичерпної енергії, миру та спокою.

За відмінне виконання службових обов’язків, військової дисципліни, високі показники в бойовій підготовці, підтримання високого авторитету Збройних Сил України, вагомий внесок у захист суверенітету і недоторканості України та з нагоди Дня Збройних Сил України Грамотою Первомайського міського голови та цінним подарунком були відзначені командири військових частин, що дислокуються на теренах міста, а також військовий комісар Первомайського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Естафету привітань перейняв секретар міської ради Михайло Медведчук. Привітавши зібрання зі святами Михайло Анатолійович вручив Грамоту Первомайського міського голови та цінні подарунки найактивнішим волонтерам міста. За допомогу людям похилого віку та особам з інвалідністю, які перебувають у складних життєвих обставинах у зв’язку з інвалідністю, хворобою, сирітством, безпритульністю та допомогу військовослужбовцям, які знаходяться в зоні проведення АТО/ООС, за особистий внесок в волонтерську діяльність та з нагоди Дня волонтера цього року відзначено 20 первомайців.

Урочистості продовжились концертною програмою за участю представників художньої самодіяльності міста, організованою міським Центром культури та дозвілля ім.Є.Зарницької.

Під час заходу хвилиною мовчання та покладанням квітів присутні вшанували пам'ять полеглих за Україну. Квіти лягли до Вічного вогню в Меморіальному комплексі «Сквер Перемоги» та до могил воїнів, загиблих під час виконання бойових завдань в зоні антитерористичної операції.

Захід відбувся з дотриманням карантинних норм та обмежень.