Урочистий захід з нагоди відзначення 104-річниці проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західно -Української Народної Республіки та 105-ї річниці проголошення незалежності Української Народної Республіки

Урочистий захід з нагоди відзначення 104-річниці проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західно -Української Народної Республіки та 105-ї річниці проголошення незалежності Української Народної Республіки

20 січня 2023 року, напередодні 104-річниці проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західно -Української Народної Республіки та 105-ї річниці проголошення незалежності Української Народної Республіки, Первомайська громада на чолі із міським головою Олегом Демченком провели урочистий захід та покладання квітів біля пам’ятника Тарасу Шевченку.

Захід розпочато під звуки Державного гімну - одного із головних державних символів України поряд із прапором і гербом.

Учасники заходу, депутати міської ради, керівники управлінь, відділів та структурних підрозділів виконкому, військові та представники силових структур згадали, що Акт злуки був історичним об’єднанням земель в одній державі, який увінчав соборницькі прагнення українців обох частин Наддніпрянщини та Наддністрянщини.

Відзначення Дня Соборності цьогоріч особливо важлива дата для української нації, яка відстоює територіальну цілісність держави.

Соборність - це не лише пам'ять про спільне минуле, але щоденна кропітка праця задля перемоги, задля майбутнього.

Присутні вшанували хвилиною мовчання усіх діячів та захисників української державності, та тих, хто поліг у боротьбі за незалежність та суверенітет України під час російської агресії. Сьогодні також вшанували пам’ять захисників Донецького аеропорту, які 242 дні боронили цей стратегічний об’єкт.

Олег Михайлович разом із першим заступником міського голови Дмитром Малішевським поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку - геніального українського поета, художника, прозаїка, драматурга, політичного та громадського діяча, творця ідентичності українського народу та знакової постаті національної пам'яті України.

З метою вшанування усіх загиблих героїв-земляків, що віддали своє життя в сучасній українській державі, відстоюючи краще майбутнє народу, учасники заходу відвідали Сквер Небесної Сотні та поклали квіти до пам’ятних знаків Героям Небесної Сотні та воїнам АТО.

Слід зазначити, що протягом тижня, відповідно до рішення виконавчого комітету, в громаді проводяться заходи, присвячені Дню Соборності України, в закладах культури та освіти. А також проходить тематична інформаційна кампанія.

Суверенна, незалежна, демократична, соціальна, правова Українська держава обов’язково переможе, а всі її території будуть неодмінно звільнені, бо разом – нас не подолати!