Управління освіти Первомайської міської ради ініціювало проведення безкоштовних курсів української мови

Управління освіти Первомайської міської ради ініціювало проведення безкоштовних курсів української мови

Управління освіти Первомайської міської ради ініціювало проведення безкоштовних курсів української мови. Початок роботи курсів було приурочено до Дня української писемності та мови 9 листопада 2022 року. Слухачів привітала зі святом начальник управління освіти Світлана Ткачук. Вона побажала плідної роботи та гарних результатів у навчанні. Взяти участь в мовних курсах в бібліотеку управління освіти запросили міського голову Олега Демченка разом з заступником міського голови Володимиром Рябченко.  

Вони мали можливість, разом з іншими учасниками перевірити себе на знання української мови та граматики.

Під час заняття присутні мали змогу переглядати різноманітні презентації, короткі відео уроки, а також виконувати цікаві вправи.

За сприяння міської влади та депутатки міської ради Оксани Пастушок «Розмовний клуб» діє на теренах громади з липня 2022 року. Ініціативу підхопили та підтримують освітяни.

Так, заплановано проведення занять у  вівторок та п`ятниця – з 15.00 до 16.30 години. Теми курсів обрали такі, щоб учасники могли покращити свої навички в українській мові, як в розмовній так і в письмовій техніці.

Тематика занять стосуватиметься: Навичок грамотного мовлення, Основ ділової комунікації, Норм нового правопису, Розгляд тем НМТ/ ЗНО, Підготовки до іспиту на визначення рівня володіння державною мовою та ін. Програма навчання розрахована на 3 місяці. Розробником та викладачем курсів є Андреєва Тетяна Володимирівна, заступник начальника управління освіти, кандидат філологічних наук, доцент.

В результаті вивчення курсу слухачі отримають змогу: вільно і грамотно здійснювати усну й письмову комунікацію українською мовою; формувати системний підхід у ставленні до минулого, сучасного та майбутнього України, цінувати культурно-історичні та морально-етичні надбання українського народу. Адже мова – це маркер української державності і нації.