У вихідні дні в Первомайській громаді не припиняються роботи по благоустрою та облаштуванню території.

 У вихідні дні в Первомайській громаді не припиняються роботи по благоустрою та облаштуванню території.

У вихідні дні в Первомайській громаді не припиняються роботи по благоустрою та облаштуванню території. Так, 2 вересня 2023 року міський голова Олег Демченко оглянув хід проведення ремонтних робіт по вулиці Олени Пчілки на шляху до мікрорайону «Скала».

Нагадаємо, що робітниками підрядної фірми попередньо тут було проведено формування тротуарів, пішохідної доріжки та встановлення спеціальних знижених бордюрів в місцях виїздів з дворів житлових будинків. Також шляховики вирівнювали та підсипали полотно майбутньої пішохідної доріжки. Після чого перейшли до активної фази асфальтування.

У розмові з представниками підрядної фірми Олег Демченко в черговий раз нагадав про якісне виконання усіх ремонтних робіт, адже від цього залежить термін експлуатації пішохідної зони. Тим паче, що з початком нового навчального року цією ділянкою пересувається багато школярів. Адже десятки років ця ділянка дороги несла небезпеку та була досить аварійною, як для пішоходів, особливо малечі, так і для власників автотранспорту. Тому створення безпечних умов для курсування дітей до навчальних закладів – це одне з головних завдань на сьогодні.

Зазначимо, що заплановано не лише реконструкція пішохідної доріжки, а й встановлення сучасної зупинки громадського транспорту замість простої лавки, що виконувала цю функцію. Вже здійснено підготовку до монтажу конструкції, заасфальтовано територію та прибрано аварійні телефонні стовпи. Встановлення нової зупинки громадського транспорту дасть змогу місцевим мешканцям очікувати маршрутні автобуси, не стоячи під палючим сонцем чи проливним дощем.   

Усі роботи по покращенню дорожньої мережі, піклування про довкілля та проведення робіт з благоустрою в Первомайській міській територіальній громаді знаходяться на постійному контролі міського голови Олега Демченка і триватимуть поки дозволяють погодні умови.