У приміщенні Первомайської міської ради не припиняється видача гуманітарної допомоги для внутрішньо переміщених осіб

У приміщенні Первомайської міської ради не припиняється видача гуманітарної допомоги для внутрішньо переміщених осіб

У важкі часи українці згуртувались, і все заради одного – аби не втратити свою країну та незалежність, аби відстояти свої домівки й міста у боротьбі з російською навалою. Хто як може, так і допомагає.

Так, у приміщенні Первомайської міської ради, за адресою Грушевського 3, не припиняється видача гуманітарної допомоги для внутрішньо переміщених осіб.

Тут можуть отримати гуманітарну допомогу ті люди, які переїхали з міст, котрі знаходяться в облозі путінських військ або де ведуться бойові дії, і які зареєструвалися в управлінні соціального захисту населення Первомайської міської ради як внутрішньо переміщені особи.

Допомога, яка надається, це продуктові набори, а також дитяче харчування, підгузки. Найнеобхідніше видається лише після узгодження та з’ясування потреб спеціалістами управління соціального захисту, аби люди отримували саме те, чого вони потребують найбільше.

Загалом з початку роздачі гуманітарної допомоги працівниками виконавчого комітету було обслуговано більше 300 осіб. Поки розробляється систематична видача такої допомоги, переселенці та діти-сироти отримують її одноразово. Але якщо постає гостра потреба, то вони мають змогу повторно звернутись до працівників соцзахисту.

  Окрім продуктів харчування, внутрішньо переміщені особи мають змогу отримати речі та одяг за адресою вул. Грушевського 1 в приміщені Територіального центру соціального обслуговування.

На даний час, вантажі з гуманітарною допомогою надходять з регіонів Західної України та з закордону. До їх формування та наповнення залучають волонтерські організації, а також небайдужих до долі українців людей.

Для отримання гуманітарної допомоги у Первомайську зареєстрованим переселенцям необхідно пред'явити документ, що посвідчує особу, паспорт.