У Первомайську продовжується ямковий ремонт доріг

У Первомайську продовжується ямковий ремонт доріг

У Первомайську продовжується ямковий ремонт доріг. Роботи виконуються на найбільш пошкоджених ділянках, якими рухається велика кількість транспорту, а також проходять маршрути громадського транспорту громади.

Так, 4 листопада 2022 року працівники ФОП «Саакян» взялися за ліквідацію найбільш аварійних ділянок дороги  по вулиці Сидора Білого. Робітники проводять вирізання асфальту та підготовку аварійних ділянок  дорожнього покриття до асфальтування. Також шляховики проведуть капітальний ремонт перехрестя вулиць Сидора Білого, Шовковична, Кустарна.

Оглянути стан проведення робіт на місці, приїхав міський голова Олег Демченко. Спільно з першим заступником міського голови Дмитром Малішевським, заступником міського голови Володимиром Рябченко. Він поспілкувався з робітниками, а також на власні очі побачив, як саме проводяться роботи по підготовці та асфальтуванню аварійних ділянок. Пересвідчився, що за ходом виконання робіт на усіх етапах спостерігає спеціаліст технічного нагляду, який перевіряє якість та обсяг ремонту доріг. Окрім цього, було оглянуто та вирішено як облаштувати каналізаційні люки, що знаходяться посеред вулиці.

Також триває ямковий ремонт дороги по вулиці Молокова. Працівники підрядної фірми поступово проводять фрезерування аварійних ділянок, після чого асфальтують підготовлені до цього місця. Ремонт дорожнього покриття по вул. Молокова буде здійснений до перетину з вулицею Гвардійська. Тут також шляховики звертають увагу на оновлення ділянок доріг в місцях перетину вулиць. Особливо це стосується аварійного перехрестя вулиці Молокова, Гвардійська, Юмашева. Місцеві мешканці зазначають, що належної уваги до ремонту дороги в цьому напрямку не було більше пів сотні років. Тому з нетерпінням чекають завершення ремонтних робіт. Адже по вулиці Молокова, особливо у ринкові дні, збільшується трафік автомобільного транспорту і через незадовільний стан дороги тут виникають аварійні ситуації.

Зрізані залишки асфальту також використовують. Його подрібнюють та вирівнюють дороги по вулицях, які наразі не підлягають ремонту. Тут проводиться грейдерування, а також здійснюється підсипка дорожнього полотна вулиць. Так, наприклад, було здійснено часткове вирівнювання дороги без твердого покриття по вулиці Космонавтів.

Загалом, поки дозволяють погодні умови, роботи в напрямку покращення стану доріг в Первомайській громаді триватимуть.