У Первомайську представники міської влади впроваджують рух "Місто вільне від білбордів"

У Первомайську представники міської влади впроваджують рух "Місто вільне від білбордів"

У Первомайську представники міської влади впроваджують рух "Місто вільне від білбордів". Відповідно до рішення виконавчого комітету від 13.08.2021 року в місті проводять демонтаж спеціальних конструкцій зовнішньої реклами, у яких закінчився термін дії дозволу на розміщення.

Крім того, як пояснили в управлінні житлово-комунального господарства демонтажу підлягають також ті білборди, що є аварійними, несуть в собі небезпеку дорожньому руху та захаращують територію Первомайської міської територіальної громади. Основну увагу приділено ліквідації білбордів поблизу головних магістралей міста. Так,

Так, продовжили демонтаж рекламних конструкцій в центральній частині міста поблизу мостів. Як відомо, тут ще в літку було ліквідовано так звану «рекламну корону», що заважала водіям та відволікала увагу як керманичів так і пішоходів на небезпечній ділянці дороги.

3 лютого 2022 року відбувся демонтаж рекламних конструкцій в мікрорайоні Коротченко поблизу торгового центру «Магніт». За словами місцевих мешканців, білбоди розташовані в цій місцині відволікали увагу водіїв від ситуації на дорозі, тому поблизу пішохідного переходу, який тут знаходиться, майже щотижня траплялися ДТП.

Власникам рекламних конструкцій радять переглянути терміни дії дозволів на розміщення білбордів, а також перевірити їх технічний стан. Від цього залежить безпека городян Первомайської міської територіальної громади.

Окрім цього, в міській раді запевняють, що демонтаж білбордів не припинятиметься і буде проводитись у різних районах по всій території громади. Адже це питання вивчала спеціальна комісія і є чіткі рекомендації, яких дотримуються працівники комунальних служб.