У Первомайську не припиняються роботи по облаштуванню сховищ в навчальних, соціальних закладах громади, а також в житловому фонді.

У Первомайську не припиняються роботи по облаштуванню сховищ в навчальних, соціальних закладах громади, а також в житловому фонді.

У Первомайську не припиняються роботи по облаштуванню сховищ в навчальних, соціальних закладах громади, а також в житловому фонді. Там де при будівництві не було враховано створення укриття, міська влада розглядає можливість використання підвальних приміщень будівель, що знаходяться в пішій доступності.  Це дає змогу розпочати очне навчання майже в усіх освітніх і виховних закладах Первомайської громади.

Таким чином, міський голова Олег Демченко спільно з заступником Володимиром Рябченко і начальником відділу надзвичайних ситуацій Павлом Мамотенко перевірили хід виконання ремонтних робіт в сховищі, що знаходиться по вулиці 40 років Перемоги.

Ремонтні бригади підрядної фірми проводять монтаж електромережі, системи водопроводу та каналізації, встановлюють штучне освітлення та облаштовують вентиляційні отвори, проводять вирівнювання стін та підлоги, малярні роботи та роботи по штукатурці. Окрім цього, буде здійснено заміну дверей та облаштування запасного виходу з підвального приміщення.

Під час свого візиту та спілкування з підрядниками Олег Демченко дізнався про можливі терміни завершення ремонту, якість використаних матеріалів. Основну увагу міський голова звернув на те, що потрібно в досить стислі терміни здати об’єкт і тим самим дати можливість здобувачам освіти в гімназії №4 розпочати навчання в очному форматі. Адже одна із умов для початку офлайн навчання – це укриття, де зможуть перебувати школярі та педагоги у разі оголошення «повітряної тривоги». Сховище по вулиці 40 років Перемоги одне з найближчих до навчального закладу, воно знаходиться в пішій доступності. Головне зараз облаштувати умови перебування дітей і дорослих згідно вимог Головного управління ДСНС України у Миколаївській області.

Зазначимо, що після завершення усіх необхідних процедур по облаштуванню та проведення ремонту, а також отримання дозволу від Первомайської військової адміністрації і ДСНС, учні гімназії №4 зможуть відвідувати навчальний заклад, а також отримувати якісну освіту, спілкуватись із шкільними друзями та педагогами, проходити увесь процес соціалізації.

Окрім цього, очільник громади оглянув стан пішохідної доріжки, що веде до укриття від гімназії №4. Він визначився з подальшими діями по приведенню прилеглої території до ладу, запланував її вирівнювання та ліквідацію перешкод для школярів, що заважатимуть їм курсувати до сховища. Адже завдання міської влади докласти максимальних зусиль для створення безпечних умов перебування в захисних спорудах, а також їх доступності для населення.