У Первомайську 23 березня оголосили старт двомісячника благоустрою, який триватиме до 20 травня

У Первомайську 23 березня оголосили старт двомісячника благоустрою, який триватиме до 20 травня

Дороги, двори та вулички — це обличчя нашого міста, і саме їх стан, охайність та чистота покликані забезпечити мешканцям комфортне проживання у рідному місті. Відтак, навіть під час воєнного стану, міська влада разом з працівниками комунальних підприємств не зупиняють роботи по благоустрою.

Нагадуємо, що у Первомайську 23 березня оголосили старт двомісячника благоустрою, який триватиме до 20 травня.

У рамках двомісячника щодня на території громади проводяться роботи по прибиранню, зокрема, прибирання узбіччя доріг, тротуарів, вулиць, пам’ятних знаків, скверів, парків, очищення бордюрів і зупинок громадського транспорту.

У рамках двомісячника жителів громади просять активніше брати участь у прибиранні територій. Кожен з нас має змогу навести порядок там, де проживає. Це буде нашим внеском в приведення територій до належного стану.

Керівникам установ, приватних підприємців, що розміщені на території громади нагадують, що прибирати потрібно не лише під порогом, а також і на прилеглій території. Адже нам разом жити у нашому місті.

Пам’ятайте, що чистота нашого довкілля залежить від кожного з нас, адже чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!