у Первомайській територіальній громаді пройшов турнір з ММА зі змішаними єдиноборствами, у спортклубі J.C.Nazarite

 у Первомайській територіальній громаді пройшов турнір з ММА зі змішаними єдиноборствами, у спортклубі J.C.Nazarite

У неділю, 22 жовтня 2023 року, у Первомайській територіальній громаді пройшов турнір з ММА зі змішаними єдиноборствами, у спортклубі J.C.Nazarite. 
Зазначимо, що Mixed Martial Arts (MMA) — вид спорту і категорія бойових мистецтв, що включає в себе різноманітні засоби і способи ведення оборони й нападу в рукопашному бою.
На відкритті змагань побували очільник Первомайської територіальної громади Олег Демченко, заступник міського голови Володимир Рябченко, спільно із начальником відділу у справах молоді, фізичної культури та спорту Євгеном Романовим. Також були присутні вихованці, тренера та вболівальники.
Міський голова привітав учасників змагань з відкриттям турніру. Побажав надалі здобувати лише найвищі нагороди. Також подякував Збройним Силам України за можливість проводити змагання на території нашої громади. Та додав, що зараз нелегкі часи для нас та всієї країни. Але те, що мешканці громади займаються спортом та перемагають, свідчить про те, що життя триває. 
Самі ж протистояння ММА зі змішаними єдиноборствами, у спортклубі J.C.Nazarite, проходили в бойовій атмосфері та із запалом до перемоги. А за результатами турніру переможцям та призерам вручили грамоти, медалі та нагородну атрибутику, за кваліфіковані навички, які можна було споглядати у ході змагань.
Варто зазначити, що будь якого виду спорт – це не тільки про здорове життя, але й про чудовий спосіб розвитку лідерських якостей, підвищення успішності в  соціумі і щоденне набуття нових навиків.