у Первомайській громаді розпочалися роботи по покращенню стану дорожньої мережі

у Первомайській громаді розпочалися роботи по покращенню стану дорожньої мережі

Із настанням сприятливих погодних умов у Первомайській громаді розпочалися роботи по покращенню стану дорожньої мережі. Адже через постійні перепади температури взимку з плюсової до мінусової, процеси руйнування покриття автодоріг прискорилися. Крім того, автошляхами громади проходить багато важкої техніки, від колес якої, ями на дорогах з’являються вкрай швидко.

Так, 4 лютого 2024 року, незважаючи на вихідний день та користуючись сприятливими погодними умовами, працівники ФОП «Саакян» приступили до виконання робіт по збереженню дорожнього покриття на найбільш пошкоджених ділянках в центральній частині міста Первомайськ, а саме під’їздах та проїжджій частині мостів.

Оглянути проведення робіт з ліквідації аварійних вибоїн приїхав міський голова Олег Демченко. Він поспілкувався з робітниками, а також на власні очі пересвідчився, яким чином проводяться ремонтні роботи по ліквідації вибоїн. Відтак, робітники підрядної фірми поступово проводять фрезерування аварійних ділянок, після чого асфальтують та каткують заздалегідь підготовлені до цього місця. 

Зазначимо аварійний ремонт доріг проводиться  для того, щоб не допустити подальшої руйнації дорожнього полотна. Це дасть можливість дорозі протриматися до запланованого поточного ремонту та зменшить її аварійність для усіх учасників дорожнього руху.