У мікрорайоні «Фрегат», відбувся «Beauty Day of Ukrainian sisters»

У мікрорайоні «Фрегат», відбувся «Beauty Day of Ukrainian sisters»

4 серпня 2023 року за підтримки міської ради та очільника Первомайської міської територіальної громади Олега Демченка у будинку культури, що знаходиться у мікрорайоні «Фрегат», відбувся «Beauty Day of Ukrainian sisters».

Організаторами виступили БО «Українські сестри та Кідфрендлі» та БО «БФ Волонтерський рух Ірпеня». Під час заходу соло-мами, багатодітні, внутрішньо переміщені жінки та дружини військових мали змогу взяти участь в різноманітних майстер-класах та отримати насолоду від отриманих б’юті-процедур. Дітлахи в цей час розважалися з аніматорами, танцювали, співали і допомагали матусям ставати ще краще. Вони також залучалися до проведення майстер-класів.

В приміщені будинку культури благодійники організували для жінок перукарські послуги, послуги манікюру, візажу, бровіста. Майстри б’юті-індустрії не лише створювали для наших жінок красу, а й допомагали їм розвантажити себе психологічно.

Адже головна мета благодійної місії і організації «Beauty Day of Ukrainian sisters» - це подарувати не лише красу, а й підтримку жінкам і дітям у такий нелегкий для нашої країни час.