Станом на 4 листопада 2022 року тривають роботи по реконструкції та оновленню елементів композиції в сквері «Героїв Небесної Сотні»

Станом на 4 листопада 2022 року тривають роботи по реконструкції та оновленню елементів композиції в сквері «Героїв Небесної Сотні»

Станом на 4 листопада 2022 року тривають роботи по реконструкції та оновленню елементів композиції в сквері «Героїв Небесної Сотні». Завершено формування та укладання тротуарною плиткою додаткових пішохідних доріжок. Тепер відвідувачі будуть мати  змогу  підійти до усіх елементів композиції скверу. Міський  голова Олег Демченко особисто здійснює перевірку виконаних робіт та  встановлення елементів оформлення. Наразі на одній із стін пам’яті, що тут знаходяться, вже розміщено портрети загиблих Героїв. В подальшому планується оформлення другої стіни, яке також буде здійснене відповідно до тематики скверу. Аби мешканці громади мали змогу пам’ятати своїх захисників, захисників суверенності України, в обличчя. Також тут планується здійснити ландшафтне оформлення території скверу. Але відвідувачі вже сьогодні можуть побачити, як вимальовується загальна картина композиції.  Сквер пам’яті Героїв набуває відповідного  стилістично-оформленого вигляду.

Також  продовжуються ремонтні та відновлювальні роботи з приведення території центрального парку до належного стану та набуття ним сучасного естетичного вигляду. Так, станом на сьогодні було визначено та розпочато роботи з оформлення двох пішохідних алей парку, а саме придбано весь необхідний будівельний матеріал, здійснюється укладання тротуарної плитки, встановлюють бордюрне каміння, вирівнюється поверхня пішохідної зони. Дані алеї, по завершенню ремонтних та відновлювальних робіт по своєму периметру будуть оформлені квітами та вічно зеленим рослинами. Зазначимо, що всі роботи по облаштуванню та оформленню композиції Скверу Небесної Сотні та території парку проводяться за рахунок благодійних коштів.

  Наразі, не дивлячись на те, що осінній місячник з благоустрою територій громади завершився, не припиняються роботи по очистці території і приведення до порядку довкілля. Зусиллями комунальників та працівників профільних управлінь міської ради постійно здійснюється  прибирання вулиць, парків, скверів, та ін. Управління житлово-комунального господарства закликає усіх мешканців взяти участь у приведенні  території громади до порядку. Усі вулиці, сквери, прибудинкові території, кожен куточок нашої рідної Первомайської громади повинні бути чистими і охайними. Прохання сміття, опале листя та інші відходи не спалювати, а збирати усе в сміттєві мішки і по можливості вивозити на міський полігон ТПВ. Якщо ж такої можливості немає, то залишати сміттєві мішки з відходами і опалим листям поблизу домогосподарств і комунальники згодом приберуть їх. Тільки спільними зусиллями, можемо навести лад і підтримувати порядок в громаді. Це ще один шлях показати свою любов і відданість рідній громаді. Не на словах, а на реальних справах.