СИЛЬНІ, НЕЗЛАМНІ, ВІЛЬНІ…

СИЛЬНІ, НЕЗЛАМНІ, ВІЛЬНІ…

????????СИЛЬНІ, НЕЗЛАМНІ, ВІЛЬНІ…

Миколаївська обласна військова адміністрація розповідає про людей, які мешкають в різних куточках нашого регіону та своїми вчинками надихають інших.

ЄВГЕН АНДРІЯШ - начальник 22 ї ДПРЧ (м. Очаків)

Військові рф чи не щодня обстрілюють Очаківську та Куцурубську громади з різних видів озброєння. Вогонь ведуть з території тимчасово окупованої Кінбурнської коси прицільно по мирних жителях, цивільних будівлях та об'єктах інфраструктури. З перших днів великої війни очаківські рятувальники ліквідовують наслідки ворожих обстрілів міста.

????«Чимало будинків зруйновано. Дуже багато обстрілів: як з РСЗВ, так і артилерії, і ракетні обстріли. Жоден співробітник не покинув підрозділ, не виявив бажання не працювати або переїхати в тихіший район», – розповідає про службу в умовах великої війни Євген Андріяш.

За словами керівника пожежної частини, за цей час окупанти декілька разів обстрілювали пожежну частину та станцію.

????«Новорічної ночі підрозділ виїхав на ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій. Були обстріли, у місті одночасно зайнялися три пожежі. Відділення працювало, резерв працював. І в цей час, вже приблизно після опівночі, снаряд влучив прямо в дах частини. На щастя, ніхто не травмувався, бо всі були на виїзді, а диспетчер перебував в укритті», – говорить Євген Андріяш.

З його слів незалежно від безпекової ситуації та кількості обстрілів Очакова бійці ДСНС продовжують нести службу. Він, як керівник пишається своїми підлеглими.

????«Всі виконують свої завдання. Хлопці повністю віддаються своїй роботі. Інколи навіть ризикують життям!» – пояснює начальник.

Найскладніше у роботі, на думку Євгена, бачити наслідки обстрілів. Тим більше коли гинуть люди, а особливо - діти.

????«Коли ти бачиш все це на власні очі, коли те, що люди набували роками, щоб спокійно жити тут на березі моря - все знищено вщент! То це найстрашніше...Але Перемога буде обовʼязково за нами!» – наголошує Євген Андріяш.

????????Нагадаємо, Миколаївська обласна військова адміністрація започаткувала проєкт «Сильні, незламні, вільні!» до Дня Конституції України.

????‍????Якщо Ви знаєте людину, яка надихає інших та готові поділитися її історією з усіма, пишіть у коментарях або надсилайте на месенджер цієї сторінки.

#проєктсильнінезламнівільні, #миколаївщина, #всебудеукраїна