Пройшов турнір з настільного тенісу

Пройшов турнір з настільного тенісу

9 вересня 2023 року у Первомайську, вперше після початку повномасштабного вторгнення росії на територію України та з нагоди Дня фізичного виховання і спорту, пройшов турнір з настільного тенісу. Участь в турнірі взяли участь спортсмени з Миколаєва, Вознесенська, Южноукраїнська, Вільшанки і Первомайська.

Привітати учасників змагань прибули перший заступник міського голови Дмитро Малішевський, заступник міського голови Володимир Рябченко, голова ФСТ «Спартак» Сергій  Поляков, директор ДЮСШ Станіслав Паламарчук.

Поважні гості звернулись до спортсменів з привітаннями та побажаннями перемоги найсильнішому. А також долучилися до хвилини мовчання в знак шани за загиблими у війні з росією та виконання гімну України.

За результатами змагань серед дорослих переможцями стали: золото - Дикусар Михайло (Первомайськ), срібло - Зарубіна Ольга (Вознесенськ), бронза - Паламарчук Станіслав (Первомайськ).

Серед дітей: золото - Нестеров Станіслав (Вільшанка), срібло -  Прокопенко Марія (Вільшанка), бронза - Калиновська Вікторія (Первомайськ) . 

Наостанок усі присутні подякували нашим захисникам, нашим незламним героям, завдяки яким у нас є можливість займатися спортом, продовжувати розвивати громаду у всіх сферах життєдіяльності населення. Слава Україні! Героям Слава!