Провели зустріч із головою Синюхино-Брідської сільської територіальної громади Олександром Зубко та старостою Кінецьпільського і Чаусове друге старостинських округів

Провели зустріч із головою Синюхино-Брідської сільської територіальної громади Олександром Зубко та старостою Кінецьпільського і Чаусове друге старостинських округів

11 вересня 2023 року міський голова Олег Демченко спільно з першим заступником Дмитром Малішевським, начальником управління ЖКГ Олександром Лисим та представниками ТОВ «БВК ПМК-226» провели зустріч із головою Синюхино-Брідської сільської територіальної громади Олександром Зубко та старостою Кінецьпільського і Чаусове друге старостинських округів. Під час зустрічі обговорювали питання проведення реконструкції понтонного мосту, що знаходиться між селами Чаусове-1 та Чаусове-2.

Під час останнього льодоходу, який за повідомленням від старожилів відбувся майже 20 років тому, стихією було зруйновано один із понтонів, що підтримував конструкцію мосту на плаву. Тоді було вирішено збільшити відстань між тими, що залишились і таким чином провели ремонт шляхопроводу без великих витрат, аби той продовжував слугувати.

 З часом дерев’яний настил мосту почав прогнивати, а металічні деталі потребують оновлення. Окрім цього, понтони не обслуговувались, а вони потребують огляду, зварювальних робіт та можливої заміни металічних складових, аби їх не заливало водою.

В ході обговорення можливих варіантів проведення капітального ремонту мосту, Олег Демченко запропонував усім разом долучитись до цієї справи. Так, як понтонним мостом користуються не лише мешканці Первомайської та Синюхино-Брідської громади, то потрібно запросити до конструктивного вирішення цього питання і голову Кривоозерської громади. Мешканці якої також використовують цей міст під час здійснення своїх поїздок.

 Присутні дійшли згоди в тому, що під час проведення ремонту потрібно буде виготовити і додати той понтон, якого бракує. Це дасть змогу вирівняти полотно мосту та перерозподілити навантаження на елементи шляхопроводу, після чого буде проведена повна заміна дерев’яного настилу.

Також обговорювали можливі варіанти заборони курсування мостом великогабаритного транспорту, встановленні обмежувальних знаків та елементів. Тож наразі буде запущений процес визначення необхідної кількості матеріалів та роботи для проведення повної реконструкції мосту. А також складаються відповідні дефектні акти.

А поки влада громад звертається до усіх користувачів понтонного мосту через річку Південний Буг, бути відповідальними і не знищувати його великогабаритним транспортом та автомобілями з причепами. Адже ремонт не здійсниться за день, цей процес довготривалий, і лише спільними зусиллями та свідомим ставленням вдасться зробити заплановане