Перший заступник міського голови В.Є.Плохута зустрівся з керівником фонду сприяння місцевому самоврядуванню М.О.Пухтинським.


Перший заступник міського голови В.Є.Плохута, перебуваючи у робочому відрядженні у м. Києві, зустрівся з керівником фонду сприяння місцевому самоврядуванню М.О.Пухтинським. В ході зустрічі В.Плохута отримав запрошення на Х І Всеукраїнські муніципальні слухання на тему: „Інноваційні шляхи муніципального розвитку (сучасний стан, прогнози, проекти і програми)”, які відбудуться з 18 по20 вересня 2006 року у м. Бердянську, Запорізької області.
Також були обговорені можливі результати Всеукраїнського конкурсу проектів соціальних програм, у якому Первомайська міська рада приймає участь з програмою по покращенню водопостачання. 15 вересня будуть оголошені результати конкурсу. Наш проект має хороші шанси перемогти та отримати гранд з фонду сприяння місцевому самоврядуванню. У разі перемоги будуть вирішені питання проблем водопостачання по вул. 8-го березня, вул. Андрєєва, вул. Коцюбинського.