перевірили проведення ремонтних робіт в захисній споруді по вулиці Корабельна у Первомайську

перевірили проведення ремонтних робіт в захисній споруді по вулиці Корабельна у Первомайську

23 жовтня 2023 року міський голова Олег Демченко спільно з начальником відділу надзвичайних ситуацій Павлом Мамотенко перевірив проведення ремонтних робіт в захисній споруді по вулиці Корабельна у Первомайську. 
В умовах ведення бойових дій на території України, наявність та утримання цих об’єктів у належному стані надзвичайно важливе завдання, адже воно напряму стосується безпеки місцевих жителів у випадку виникнення надзвичайної ситуації. В деяких захисних спорудах тривають ремонтні роботи, прокладаються комунікації, вирівнюються стеля, підлога, стіни, замінюються двері та облаштовується вентиляція і місця для відпочинку. Представники комунальних підприємств, що відповідають за утримання приміщень захисних споруд дбають про своєчасне виконання і якісні роботи по проведенню ремонту та оснащення усім необхідним для укриття населення. 
Міський голова тримає це питання на постійному контролі. Систематично проводяться наради, де балансоутримувачі захисних споруд звітують про пророблену роботу, плануються подальші дії з облаштування та проведення необхідних комунікацій, а також визначаються нагальні питання, що потребують оперативного вирішення з боку місцевих комунальних служб, аби захисна споруда була не лише безпечною, а й комфортною для тимчасового перебування людей. 
Робота по перевірці захисних споруд продовжується і надалі. До слова, у кожному будинку повинна бути відповідальна людина, яка під час оповіщення сигналу «Повітряна тривога» зможе відкрити приміщення для укриття населення. Це важливо, щоб будь-хто із громадян, хто перебуватиме близько до захисної споруди, також мав змогу перейти у безпечне місце.