Перевірили хід виконання ремонтних робіт сумнозвісного місточка, що знаходиться на вулиці Павла Поповича.

Перевірили хід виконання ремонтних робіт сумнозвісного місточка, що знаходиться на вулиці Павла Поповича.

7 вересня 2023 року міський голова Олег Демченко разом з першим заступником міського голови Дмитром Малішевським, заступником Володимиром Рябченко та начальником управління житлово-комунального господарства Олександром Лисим перевірили хід виконання ремонтних робіт сумнозвісного місточка, що знаходиться на вулиці Павла Поповича.

Нагадаємо, що неодноразово місцеві мешканці звертались до влади з проханням провести оновлення конструкції. Місточок знаходився в аварійному стані, через його географічне розташування і відсутність системи водовідведення зливні води розмивали його.

Наприкінці серпня Олег Демченко з представниками підрядних фірм визначилися з можливими варіантами облаштування системи водовідведення та проведення оновлення конструкції місточка. Не гаючи часу робітники приступили до виконання запланованих робіт. Наразі проводиться ліквідація аварійності полотна самого місточка, а також формується зливна система, аби конструкція не підмивалася і не руйнувалася.

Окрім цього, було проведено розчистку узбіч від чагарників, сміття та бруду. Тим самим вдалося не лише надати охайного вигляду цій території, а й знизити можливість виникнення аварійних ситуацій через малий радіус видимості автомобіля чи пішоходів.

Роботи по покращенню громадського простору і створенні комфортних умов проживання в Первомайській міській територіальній громаді продовжуються. Адже один із пріоритетів міської влади - це організація розвитку громадського простору через поліпшення умов життєдіяльності мешканців громади.