Перевірили хід виконання ремонтних робіт місточка, що знаходиться по вулиці Павла Поповича.

Перевірили хід виконання ремонтних робіт місточка, що знаходиться по вулиці Павла Поповича.

В Первомайській громаді не припиняються роботи по благоустрою та облаштуванню території, навіть у вихідні дні. Так, у суботу, 9 вересня 2023 року перший заступник міського голови Дмитро Малішевський спільно із заступником міського голови Володимиром Рябченко перевірили хід виконання ремонтних робіт місточка, що знаходиться по вулиці Павла Поповича.

Багато років через своє географічне розташування та відсутність системи водовідведення зливні води руйнували конструкцію, що призвело до її аварійності. Місцеві мешканці неодноразово звертались з проханням до влади провести реконструкцію місточка та провести благоустрій території навколо нього.

Нагадаємо, що наприкінці серпня місяця міський голова Олег Демченко з представниками підрядних фірм провели огляд місточка та визначилися з можливими варіантами облаштування системи водовідведення і проведення оновлення конструкції місточка.  Не гаючи часу робітники приступили до виконання запланованих робіт.

Для початку було розчищено узбіччя від чагарників, сміття та бруду. За рахунок чого, було розширено дорожнє полотно для комфортного маневрування автотранспорту та курсування пішоходів. А також для зниження можливості виникнення аварійних ситуацій через малий радіус видимості автомобіля чи пішоходів.

Працівниками підрядної фірми, за допомогою спеціальної техніки, проводиться ліквідація аварійності полотна самого місточка, а також формується зливна система, що запобігатиме заболочуванню грунту в дощові сезони, зупинятиме підтоплення фундаменту і руйнацію конструкції місточка.

Також у цей день, перший заступник міського голови Дмитро Малішевський і заступник міського голови Володимир Рябченко провели огляд ремонтних робіт дорожнього полотна по вулиці Грушевського, в напрямку до філії Первомайського району – АТ "Миколаївобленерго". Даною  дорогою, щоденно користується велика кількість людей, задля того щоб дістатись до місця проживання, роботи, а також для вирішення особистих проблем щодо електропостачання. Мешканці Первомайська неодноразово звертали увагу влади на цю аварійну ділянки дороги.

Зазначимо, що підрядною фірмою ФОП «Саакян» було визначено обсяг робіт, а згодом проведено підсипку та вирівнювання, після чого робітники перейшли до активної фази асфальтування.

Нагадаємо, що усі роботи по покращенню благоустрою в Первомайській міській територіальній громаді знаходяться на постійному контролі і триватимуть допоки дозволятимуть погодні умови.