Передали одному з бойових підрозділів, що захищають територію України від російських окупантів на Херсонському напрямку, необхідне технічне оснащення.

Передали одному з бойових підрозділів, що захищають територію України від російських окупантів на Херсонському напрямку, необхідне технічне оснащення.

4 вересня 2023 року міський голова Олег Демченко спільно із заступником Володимиром Рябченком та директором КП «Комунсервіс» Сергієм Музикою передали одному з бойових підрозділів, що захищають територію України від російських окупантів на Херсонському напрямку, необхідне технічне оснащення. Таким чином, було передано вантажний автомобіль «КАМАЗ», а також прибори нічного бачення. Вантажівка пройшла повне технічне обслуговування, проведено було заміну мастил та необхідних комплектуючих, а також заправлений паливний бак.

Міський голова під  час передачі необхідної для наших бійців техніки мав нагоду поспілкуватись з військовими, дізнатись про їх потреби та ситуацію з обороною півдня України. Окрім цього, він запропонував поміч під час відправки на бойове чергування у вигляді додаткової матеріальної допомоги, паливом та іншими речами, що необхідні у військовому побуті та виконанні службового обов’язку.

За словами наших захисників дуже важко дається боротьба, але лише з такою підтримкою від громади, лише з молитвами та впевненістю у завтрашній день вони стоятимуть до кінця, до Перемоги.

Військові висловили подяку міському голові та Первомайській громаді за допомогу у цей непростий для нашої держави період. Систематична підтримка з боку міської влади свідчить про те, що вона не залишається осторонь проблем, які сьогодні гостро торкнулись кожного. А також побажали, щоб праця та добровільні вчинки стали прикладом наслідування для інших людей. Адже зараз, як і на початку війни, важлива будь-яка допомога.