Напередодні засідання чергової сесії Первомайської міської ради, яке відбудеться 31 серпня 2023 року, активно працюють постійні профільні комісії.

Напередодні засідання чергової сесії Первомайської міської ради, яке відбудеться 31 серпня 2023 року, активно працюють постійні профільні комісії.

Напередодні засідання чергової сесії Первомайської міської ради, яке відбудеться 31 серпня 2023 року, активно працюють постійні профільні комісії.

З 23 по 28 серпня 2023 року року проходять засідання п`яти постійних профільних комісій, участь у яких беруть депутати, що входять до їх складу. Так, 25 серпня 2023 року відбулись засідання постійних комісій з питань охорони здоров’я, освіти, науки, культури, молоді, спорту та туризму, соціального захисту, мови, прав національних меншин, гендерної рівності, материнства та дитинства під головуванням Павла Мамотенка та з питань житлово-комунального господарства, транспорту, надрокористування, екології, охорони навколишнього середовища, взаємодії з органами самоорганізації населення, енергозбереження та благоустрою під головуванням Сергія Музики.

На засіданні був присутній міський голова Олег Демченко. Він спільно з членами комісій вивчав питання, що будуть включені до порядку денного сесії. По деяким проектам рішень міський голова давав депутатам уточнення та пояснював інформацію, що була розглянута на попередніх засіданнях профільних комісій.

На розгляд учасників засідань було винесено більше чотирьох десятків питань, що стосуються соціальної сфери життєдіяльності громади, земельні питання та питання комунальної власності. Зазначимо, що по кожному з розглянутих рішень члени профільних комісій заслуховували доповідачів та спеціалістів.

Так, наприклад, під час розгляду питань «Про внесення змін до бюджету Первомайської міської територіальної громади», учасникам засідання було представлено проект рішення виділення субвенції нашим захисникам на закупівлю необхідного технічного оснащення: човнів, двигунів, радіостанцій, тепловізорів та багато чого іншого. В ході обговорення міський голова Олег Демченко наголосив на тому, що питання допомоги військовим не підлягає затягуванню. Присутні на засіданні одноголосно підтримали проект рішення і включення питання до порядку денного сесії міської ради.

Розглядаючи блок земельних питань та питань комунальної власності, учасники засідань провели досить жваве обговорення. В залі були присутні начальник управління комунальної власності та земельних відносин і юристи. Проекти рішень, що викликали сумніви та запитання під час засідань відразу отримували кваліфіковане пояснення з боку спеціалістів. Тим самим, учасники комісій дотримувались усіх норм закону.

Усі питання, внесені пропозиції та рекомендації з боку учасників засідань будуть повторно розглянуті на Погоджувальній раді, де голови постійних комісій міської ради, очільники фракцій спільно переглянуть питання включені до порядку денного сесії міської ради. Після чого, депутатський корпус на черговому засіданні сесії винесе відповідні рішення по запропонованих проектах.