Муніципальна варта повідомляє про результати повторної перевірки!

Муніципальна варта повідомляє про результати повторної перевірки!

 

     Інформація, яка була опублікована на сайті міської ради щодо порушень Правил благоустрою окремими господарями домоволодінь, мікрорайону Котеджі, стала бурхливо обговорюватись та коментуватись у соціальних мережах. І це добре, що у кожного громадянина є можливість висловити свою думку про ту чи іншу подію – це ознака демократії та відкритості влади.

     Нагадуємо, що працівники муніципальної варти, під час рейду, мікрорайоном Котеджі, видали біля 30 приписів, порушникам Правил благоустрою, а вже через кілька днів перевірили їх виконання. Близько 25 власників домогосподарств все прибрали на своїх прилеглих територіях. Дякуємо всім хто реагує на зауваження представників влади.

     На тих господарів,  хто не виконав вимоги вказані в приписах працівників муніципальної варти, буде складено адміністративний протокол, який передбачає штраф від 340 грн. до 1360 грн. та надані терміни щодо сплати штрафів.

      Міська влада  вдячна  мешканцям громади, які наводять порядок біля своїх домоволодінь  без нагадування, а за позовом душі. Так ми всі разом наведемо чистоту в громаді та осучаснимо її територію.