Міський голова провів позачергову сесію міської ради VIII скликання

Міський голова провів позачергову сесію міської ради VIII скликання

20 квітня 2021 року міський голова Олег Демченко провів 11 позачергову сесію міської ради VIII скликання. В ході сесії депутати виважено підійшли до розгляду питань порядку денного та досконально вивчили всі запропоновані проєкти рішень. Зокрема жваве обговорення викликало рішення про визначення Державного підприємства «Агенція місцевих доріг Миколаївської області» замовником робіт та передачу виготовленої проєктно-кошторисної документації і експертного звіту. Депутати також прийняли рішення про звернення до народного депутата України Максима ДИРДІНА з питання сприяння виділенню додаткових субвенцій на реалізацію проєкту «Велике будівництво» на базі КНП «ПЦМБЛ». Окрім того були прийняті наступні рішення:

  • про визначення Державного підприємства «Агенція місцевих доріг Миколаївської області» замовником робіт по об’єкту «Капітальний ремонт дорожнього покриття вздовж кладовища по вул. Кам’яномостівській в місті Первомайськ Миколаївської області»
  • про розгляд електронної петиції Осітковської Анни Леонідівни про визнання котів частиною екосистеми міста;
  • про безоплатну передачу майна комунальної власності з балансу управління житлово-комунального господарства міської ради на баланс комунальному підприємству Первомайської міської ради «Флора».